Svatební den

SVATEBNÍ DEN

Pokud se rozhodujete mezi variantou, že pověříte natáčením vašeho svatebního dne někoho ze svatebčanů a objednávkou kameramana, tak výběr druhé možnosti je pro tento důležitý den rozhodně lepší. V dnešní době lze vyfotit nebo natočit svatební den i lepším telefonem. Natočená obrazová kvalita je někdy ohromující a může to zvládnout prakticky kdokoliv. Jediné co vám technika nezajistí je, aby pověřenému kamarádovi nic neuteklo a přistupoval k zadanému úkolu zodpovědně. Většinou i on si chce užít svatební veselí a některé důležité okamžiky jsou promeškány. 

Profesionálnímu kameramanovi popíšete harmonogram vašeho svatebního dne a již nemusíte dávat pokyny, kdy má točit. Ke zdárnému záznamu přispívají i zkušenosti kameramana a vy se můžete věnovat sobě a svatebním hostům. Celodenní reportáž je základem tohoto jedinečného dne. Videa a fotografie pořízená od svatebčanů pak mohou doplnit záznam celodenních událostí. 

SVATEBNÍ OBŘAD

Radnice Pardubice nebo Lázně Bohdaneč

Váš průběh dne jistě budou zaznamenávat vaši hosté na své digitální zařízení, což vy jako ženich a nevěsta při obřadu nemůžete. Proto je i varianta pouze videozáznam z radnice nebo kostela.