Služby

DŮLEŽITÉ 

Již jste zhlédli desítky nádherných svatebních videí a klipů, které nadchnou svými zpomalenými záběry, zvýrazněnou barevností, podkreslenou hudbou a střihem. Jsou to opravdu již malá filmová díla a i vy se budete muset aktivně podílet na realizaci natáčení, přípravy před natáčením a v průběhu natáčení. Takovýto klip nelze zhotovit ani rychle ani levně. Opravdu cena od několika tisíc do desítky tisíc je opodstatněná, je potřeba natočení i několika kamerami, občas dronem, dosvícením, profesionálním vybavením a několikahodinovým digitálním zpracováním. Pokud toužíte po takovémto svatebním klipu, ještě chvíli klikejte na internetu a vybírejte z nabídky ostatních svatebních kameramanů a fotografů a že jich je velká nabídka.

Ale pokud jste se rozhodli, že nepotřebujete svatební klip  a nechcete vybírat svatebního hosta pro natočení ale zároveň by bylo dobré mít natočený svatební den za přijatelný peníz , tak jste zde dobře a můžete číst dále.

Po mnohaleté zkušenosti s natáčením svatebních dnů upřednostňuji zaznamenání všech důležitých okamžiků v tomto dni dokumentárním záznamem, nikoliv sestříháním do klipu nebo krátkého filmu. Při zhotovení klipu musí střihač vyřadit záběry, které se mu nehodí do koncepce. Proto volím variantu dokumentárního natočení, aby se mohli podívat i ti, kteří se nemohli dostavit, nebo svatbu nemohli vidět, jelikož byli na jiném místě nebo okamžik propásli. Největší výhodou zadokumentování průběhu tohoto dne s minimálním vystřihováním je, že i při opakovaných shlédnutích nacházíte nové detaily a porovnáváte co se od té doby změnilo a jak to vlastně probíhalo. Zůstane tak zachováno i to co by se do klipu nevešlo nebo nehodilo a lze to zhotovit i nesrovnatelně finančně levněji.

Záznam je převeden do pc programu, pak vpředu i na konci otitulkován a uložen na USB nebo na Cloud, kde ho můžete zpřístupnit vámi vybraným lidem.

Jistě máte ještě řadu otázek co vás napadají, ale nechci
zde rozepisovat všelijaké varianty , nejlepší je zavolat nebo se zeptat emailem a dořešit co Vás ještě zajímá. Je to vždy na dohodě.